Geplaatst op: 21 juni 2022

Voor onze standplaats aan het Strand Zuid in Blauwestad zijn wij op zoek naar iemand die friet/snacks/ijs of frisdrank wil verkopen.

De standplaats kan worden ingenomen tussen 1 april en 1 oktober. Heb je interesse, stuur dan een mailtje naar Projectbureau Blauwestad; info@blauwestad.nl. Reageren kan tot en met 13 juli 2022. Om in aanmerking te komen, moet je ouder zijn dan 18 jaar en ingeschreven zijn bij de kamer van koophandel. Indien er meerdere gegadigden zijn, dan zal een loting plaatsvinden. Na toewijzing van de standplaats, moet de ondernemer nog wel een vergunning aanvragen bij de gemeente Oldambt.

Frietwagen ter overname

Op de locatie staat nu de frietwagen van Van Zanten. Deze kan eventueel van de huidige eigenaar worden overgenomen.

Ander nieuws.

  • Kom over de brug-festival terugblik

    Geplaatst op: 30 juni 2025

    Gisteren vond het tweede Kom over de brug-festival plaats. Lekker zomerweer, muziek, theater, horeca, workshops, vermaak op het water en kraampjes vol kunst en ambachtsproducten - dat alles trok honderden bezoekers naar het... Lees verder

  • Omfietsen via Bovist door afsluiting fietspad

    Geplaatst op: 19 juni 2025

    Fietsers moeten de komende tijd een stukje omfietsen als ze vanuit Het Havenkwartier naar Het Park willen fietsen en andersom. In woongebied Het Park wordt fase 2 ontwikkeld en de voorbereidingen zijn nu... Lees verder